Запрошуємо взяти участь у роботі Круглого столу "30 років Чорнобильської катастрофи. Проблеми і шляхи їх вирішення"

Кафедра екології Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Національного університету водного господарства та природокористування 26 квітня 2016 року проводить круглий стіл «30 років Чорнобильської катастрофи. Проблеми і шляхи їх вирішення».

Метою круглого столу є ознайомлення з результатами наукових досліджень, практичним досвідом та обмін думками щодо вирішення актуальних проблем радіаційного забруднення навколишнього середовища та визначення шляхів реабілітації забруднених радіонуклідами угідь.

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу, який розпочнеться 26 квітня 2016 р. о 14-ій годині в аудиторії 752 (7 корпус) Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою НУВГП.

Тел. (0362) 23-50-84, e-mail адреса: kaf-ecology@nuwm.edu.ua