Захисти магістрів на кафедрі екології, ТЗНС та ЛГ

В останній тиждень грудня на  кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства проходили захисти  магістерських робіт за спеціальностями 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

У складі ДЕК-1 «Екологія» цього року працювали: д.с.-г.н., професор, завідувач кафедри екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету Лико Дарія Василівна – голова, а також д.с.-г.н., професор, завідувач кафедри екології. ТЗНС та ЛГ Клименко Микола Олександрович, к.с.-г.н., доцент Ліхо Олена Антонівна, к.г.н., доцент Залеський Іван Іванович, к.с.-г.н., доцент Клименко Людмила Валентинівна і секретар комісії к.с.-г.н., доцент Стецюк Людмила Миколаївна.

У складі ДЕК-2 «Технології захисту навколишнього середовища» головував директор Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної адміністрації Захарчук Володимир Васильович, а до складу увійшли д.б.н., професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Бєдункова Ольга Олександрівна, к.-г.н., доцент Статник Ігор Іванович, к.с.-г.н., доцент Вознюк Наталія Миколаївна, к.с.-г.н., докторант кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Колесник Тетяна Миколаївна та секретар комісії к.с.-г.н., доцент Турчина Катерина Петрівна.

Всього до захисту було представлено 26 магістерськіх робіт, тематика яких стосувалась проблем охорони та раціонального використання природних ресурсів Рівненщини, запобіганню забруднення поверхневих вод і розробці природоохоронних заходів у басейнах річок, захисту повітряного середовища від діяльності промислових підприємств та розробки стратегій сталого розвитку окремих населених пунктів та об’єднаних територіальних громад.

Як відзначив директор департаменту екології та природних ресурсів РОДА Володимир Васильович Захарчук, проблематика представлених магістрами робіт відповідає сучасним екологічним тенденціям, а рівень їх виконання доводить, що набуті випускниками кафедри фахові вміння та навички матимуть плідні результати в їх професійній діяльності.