Захист звітів з переддипломної практики студентами IV курсу спеціальності 101 "Екологія"

14 березня на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства відбувся захист звітів з переддипломної практики студентами  4 курсу спеціальності 101 «Екологія». Керівниками практики були кандидати сільськогосподарських наук, доценти Ліхо О.А. та Колесник Т.М.

Основними підприємствами - базами для проходження переддипломної практики, згідно вимог і профілю підготовки студентів, були державні підприємства - Рівненське міжрайонне управління водного господарства, м. Рівне; ДП Камінь-Каширське лісове господарство, м. Камінь-Каширський; Зарічнянське управління водного господарства, смт Зарічне; приватні організації (ТзОВ «КОМФОРТ-ЕКО», ТОВ «Дедденс Агро», які здійснюють діяльність у сфері екології та підприємства, на яких функціонують відділи охорони НС (ТзОВ «Хлібодар», м. Рівне, Приватне акціонерне товариство «Костопільський завод скловиробів», м. Рівне).

Захист звітів з переддипломної практики супроводжувався мультимедійною презентацією.

В цьому році до складу звіту включався розділ, в якому були представлені результати профорієнтаційної роботи, завдання і матеріали на проведення якої, студенти отримали під час інструктажу.