Захист випускових робіт у Слов'янському навчально-консультативному центрі

Захист випускових робіт у Слов'янському навчально-консультативному центрі

7 червня 2017 року Сіверсько-Донецькому БУВР відбулося засідання Державної екзаменаційної комісії Слов'янського навчально-консультаційного центру Національного університету водного господарства та природокористування щодо захисту дипломних робіт на рівень спеціаліста та бакалавра під головуванням в.о. начальника управління Трофанчука С.І.     

До складу Державної екзаменаційної комісії також увійшли директор Слов'янського навчально-консультаційного центру Національного університету водного господарства та природокористування Московченко В.Ф., доцент, кандидат сільськогосподарських наук Троцюк В.С., заступники начальника Сіверсько-Донецького БУВР Антоненко В.Є. і Білоцерківська Н.А.


Свої дипломні роботи захищали 6 студентів першого слов'янського випуску за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».     

Після закінчення голова Державної екзаменаційної комісії Трофанчук С.І. привітав студентів з успішним захистом дипломних робіт і побажав їм успіхів на обраному шляху, впевненості в своє призначення і щирої любові до природи, без чого важко уявити професію еколога.назад