Захист магістрів спеціальності "Геодезія та землеустрій"

26, 27 грудня 2018 року в 732 ауд. 7 корпусу НУВГП проходив захист магістрів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Головуючим ДЕК був начальник Управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради Таргоній Сергій Георгійович. У складі екзаменаційної комісії працювали доцент, к.т.н., Ліщинський А.Г., доцент, к.т.н., Корбутяк В.М., доцент, к.т.н., Кахнич П.Ф., доцент, к.т.н., Бухальська Т.В.

Загалом свої роботи представив 41 студент спеціальності «Геодезія та землеустрій», з них: 15 студентів денної форми навчання та 26 студентів заочної форми. Всі представлені роботи виконані на високому фаховому рівні та розв’язують актуальні пов’язані з виробництвом задачі. Найкращими визнано роботи студентки групи ГЗ-61м Капітули Віталії та студентки групи ГЗ-62м Онищук Вікторії.

Випускові роботи студентів пройшли перевірку в системі антиплагіату та продемонстрували високий відсоток оригінальності тексту.