Захист магістерської роботи студентом-іноземцем спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій"

26 червня 2018 року в ауд. 733 7 корпусу НУВГП пройшов успішний захист магістерської роботи іноземним студентом спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що прибув до нас на навчання з Королівства Марокко.

Головуючим ДЕК був директор Рівненської регіональної філії Центру ДЗК Головко О.М. У складі екзаменаційної комісії працювали: доцент, к.т.н., Ліщинський А.Г., доцент, к.т.н., Корнілов Л.В., доцент, к.т.н., Кахнич П.Ф., доцент, к.т.н., Бухальська Т.В. Секретар – ст. викладач Круглик О.С.

Була представлена магістерська робота на тему: «Методичні аспекти створення геодезичного обгрунтування для кадастрових цілей (на прикладі комуни Буфекран префектури Мекнес області Фес-Мекнес Королівства Марокко)».  Захист проходив на українській мові із використанням мультимедійної презентації.