Захист магістерських робіт студентами спеціальності 201 «Агрономія»

26 грудня 2018 р. відбувся захист магістерських робіт студентами спеціальності 201 «Агрономія». Цього року до захисту були допущені 7 студентів.

Екзаменаційну комісію очолив директор Рівненського обласного державного центру експертизи сортів рослин, кандидат с.-г. наук  Ткачук С. О.

Тематика робіт досить різноманітна й актуальна для сучасних умов сільськогосподарського виробництва.

Рішенням екзаменаційної комісії усім студентам присвоєна кваліфікація – магістр з агрономії.

Вітаємо магістрів спеціальності 201 «Агрономія» з успішним захистом магістерських робіт і бажаємо плідної праці!