Захист магістерських робіт студентами кафедри "Водних біоресурсів"

19 лютого 2018 року відбувся захист магістерських робіт студентами спеціальностей "Водні біоресурси" та "Охорона, відтворення та раціональне використання гідробіоресурсів".

З 17-ти представлених робіт 13 робіт було захищено на "відмінно"  і 4 роботи з оцінкою "добре".

Кращими державна екзаменаційна комісія визнала роботи:

1.  Студента ОРВГБ-61 Смика Олександра на тему: «Перспективи відтворення популяції піленгаса (Liza haematocheilus) в умовах заказника загальнодержавного значення «Молочний лиман», Азовське море». Керівник доцент Волкошовець О. В..

1. Студентки  ВБ-61 Столяр Наталії на тему: «Аналіз діяльності селянського (фермерсьгого) рибного господарства (фермера Співака) в селі Новомалин Острозьського р-ну Рівненської області та методи підвищення ефективності його роботи». Керівник доцент Волкошовець О. В.

Колектив кафедри водних біоресурсів вітає студентів з успішним захистом магістерських робіт!