Захист екологів бакалаврів Східного локального центру дистанційно-заочного навчання НУВГП

7 червня 2018 року в Сіверсько-Донецькому БУВР відбувся захист дипломних робіт кваліфікаційного рівня «бакалавр» студентів, що навчаються за спеціальністю «Екологія», Східного локального центру дистанційно-заочного навчання Національного університету водного господарства та природокористування, з яким басейнове управління пов’язує багаторічна співпраця. Головував у Державній екзаменаційній комісії начальник Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчук.

У роботі комісії також узяли участь заступник начальника Сіверсько-Донецького БУВР Н.О.Білоцерківська, кандидат технічних наук, директор Східного локального центру дистанційно-заочного навчання В.Ф.Московченко та кандидат сільськогосподарських наук, доцент В.С.Троцюк.

Дипломні роботи студентів присвячені проблемам річок України, зокрема басейну Сіверського Дінця та змінам його екологічного стану внаслідок ведення військових дій. Одним із джерел для підготовки дипломних робіт стала публікація «Оцінка екологічної шкоди та пріоритети відновлення довкілля на сході України», створена в рамках проекту ОБСЄ на замовлення Міністерства екології та природних ресурсів України на основі даних звіту Сіверсько-Донецького БУВР про участь у зазначеному проекті «Визначення шкоди, завданої довкіллю на сході України».