З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Дирекція навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою сердечно вітає Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам, щоб з останніми годинами старого року Вас покинули турботи та негаразди, а Новий рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги!

Нехай Новий 2018 рік увійде до ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, наповнить ваші серця вірою, надією та оптимізмом! Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, відмінних успіхів у праці та навчанні, любові, добробуту, родинного затишку, наснаги, невичерпної енергії, миру та процвітання!