Всеукраїнська акція "Майбутнє лісу в твоїх руках"

Всеукраїнська акція  "Майбутнє лісу в твоїх руках"

13 квітня 2018 року директор ННІ АЗ Алла Прищепа на запрошення директора  Надслучанського інституту НУВГП Ігора Фізика  долучилася до Всеукраїнської акції  "Майбутнє лісу в твоїх руках".

У посадці лісу взяв участь  ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський, директор   лісотехнічного коледжу НУВГП Микола Гончар, заступник директора Надслучанського інституту НУВГП Ірина Грицюк, доцент    Володимир Гончар,  аспірант кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Володимир Грицюк,  викладачі Микола Дмишук, Юлія  Ціпан  та студенти 4 курсу  Надслучанського інституту НУВГП.

Посадку дерев провели у Соснівському лісництві ДП "Соснівське лісове господарство.

Для озеленення лісівники визначили ділянку (квартал-13) площею 0,6 гектара, підготували ґрунт і забезпечили присутніх посадковим матеріалом.

Після посадки лісу  учасники акції ознайомилися з  організацією робіт у постійному розсаднику декоративних рослин, загальною площею 2,2 га, де вирощують більше 100 видів декоративних дерев та чагарників хвойних і листяних порід.

Знаменно і те, що майбутні бакалаври у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство»  Надслучанського інституту НУВГП мають можливість продовжити навчання в магістратурі за спеціальністю 205 «Лісове господарство» в Національному університеті водного господарства та природокористування. Сьогодні у НУВГП уже навчаються 15 магістрів. Випусковою кафедрою є кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства.

Для довідки:

ДП “Соснівський лісгосп” є адміністративною одиницею Рівненського   обласного управління лісового та мисливського господарства і розміщений на площі   – 49842га. Згідно поділу адміністративних районів України за лісорослинними  зонами, територія лісгоспу відноситься до зони Полісся, і входить до складу Західного та центрального Поліського округу. Лісгосп створений у 1946 році.