ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКИХ ДИСЕРТАЦІЙ!!!

Протягом тижня викладачами Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою було захищено три дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
     Так, 25 жовтня 2013 року у Національному університеті «Львівська політехніка» старший викладач  кафедри землеустрою та кадастру, моніторингу земель Бухальська Тетяна Володимирівна успішно захистила дисертаційну роботу на тему «Організаційно-інституційний механізм формування земель державної та комунальної власності в межах населених пунктів», а асистент кафедри геодезії та геоінформатики Дець Тетяна Іванівна – на  тему «Моделювання розвитку територій у зоні спостереження атомних електричних станцій (на прикладі Хмельницької АЕС)». Науковий керівник дисертаційних робіт – д.т.н., професор Черняга Петро Гервазійович.

1 листопада 2013 року у Київському національному університеті будівництва та архітектури відбувся успішний захист кандидатської дисертаційної роботи старшого викладача кафедри землеустрою та кадастру, моніторингу земель Шульгана Романа Богдановича на тему «Врахування екологічного стану територій при грошовій оцінці земель сільськогосподарського призначення». Науковий керівник – к.т.н., доцент Бачишин Богдан Дмитрович.

Щиро вітаємо викладачів і бажаємо успіхів у науковій роботі!