Вітаємо з ювілеєм!

22 травня святкує знаменну дату перша завідувач кафедри водних біоресурсів кандидат ветеринарних наук, доцент Воловик Галина Петрівна.

Спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура» була відкрита в НУВГП за ініціативою д.с.-г.н., професора Клименка М.О., а також колективу Інституту епізоотології НААНУ – д.вет.н., професора Мандигри М.С., к.вет.н. Воловик Г.П.

Кафедра водних біоресурсів була створена у 2002 році, відповідно до рішення Вченої ради університету від 31 травня 2002 року  та Дозволу Міністерства освіти та науки України від 10 вересня 2002 року.

Воловик Галина Петрівна очолила кафедру у 2002 році. У цей час було розроблено базові навчальні плани та дисципліни, створено матеріально-технічну базу кафедри.

У подальшому працювала на посаді доцента кафедри водних біоресурсів, викладала дисципліни біологічного напрямку, зокрема «Зоологію безхребетних та хордових».

Міцного здоров’я і довголіття гарній людині, творчої наснаги талановитому науковцю та педагогу!

Співробітники кафедри водних біоресурсів та екології НУВГП