Виробничники передають свій досвід майбутнім агрономам

У рамках вивчення навчальних дисциплін «Фітопатологія» та «Рослинництво з основами луківництва» 19.09.2017 р. пройшла зустріч студентів III курсу спеціальності «Агрономія» із головним фахівцем-фітопатологом ДУ «Рівненська обласна фітосанітарна лабораторія»  - Ляшуком В.В.

Основними завданнями зустрічі було ознайомлення студентів з комплексом заходів, спрямованих на охорону території України від занесення та інтродукції регульованих шкідливих організмів; проведенням фітосанітарної експертизи об’єктів регулювання; вивченням видового складу, біології та екології регульованих шкідливих організмів та розробка прогнозу їх поширення; участю у проведенні аналізу ризику шкодочинності та визначення карантинного значення виявлених організмів, розробка та надання рекомендацій по здійсненню заходів.

Варто також зауважити, що Ляшук В.В. – випускник спеціальності "Агрохімія і ґрунтознавство", який у  2011 р. отримав диплом магістра з присвоєнням кваліфікації – дослідник із агрохімії та ґрунтознавства.

к.с.-г.н, доцент

Солодка Т.М.