Виробнича практика в Німеччині

Студент 4 курсу спеціальності «Агрономія» Михайло Костик отримав можливість пройти виробничу практику в Німеччині на базі тепличного господарства EMSFLOWER, розташованого в Емсбюрені (Emsbüren) – громаді на землях Нижньої Саксонії. У господарстві 64 га відведені під теплиці, в яких на площі 60 га вирощують різноманітні квіти, а на 4 га – томати. Михайло мав змогу теоретичні знання, отримані ним при вивченні навчальної дисципліни «Технологія вирощування культур в умовах закритого ґрунту» втілити на практиці. Довелося виконувати різноманітні види робіт по догляду за рослинами, котрі виявилися досить трудомісткими. Проте –  набуті неоціненні практичні навички. Саме вони,  як сподівається Михайло, допоможуть йому при вирішенні питання подальшого працевлаштування. По завершенні практики студент отримав сертифікат.

Світлана Трушева