Виробнича екскурсія до готелю

12 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти ННІАЗ - спеціальностей "Готельно-ресторанна справа" та "Турист" майбутні фахівці у сфері туризму та гостинності, здійснили екскурс до легендарного рівненського готелю "Турист".

Про історію готелю, від моменту його здачі в експлуатацію до сьогодення, нам розповів керуючий готелем - Синицький Олександр Григорович. Також, Олександр Григорович розповів про місткість готелю, площу, призначення, стан будівлі, під'їзні шляхи, зовнішні виклики з якими керівництво стикалось у кризові періоди і про рішення, які приймалися відносно цих викликів.

Про рівень комфорту як  комплексний критерій, складовими якого є стан фонду номерів, розповіла  старший адміністратор - Харчук Дар'я Андріївна.

А з інформативно-технічним забезпеченням готелю здобувачів ознайомили адміністратори - Катерина Гавлитюк і Вікторія Поліщук.

Маємо з гордістю відмітити, що Катерина Гавлитюк -  випускниця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Дякуємо команді за лекцію, екскурсію, практику з програмним забезпеченням Servio, рекомендації і поради щодо удосконалення дисципліни "Готельна справа", надану додаткову інформацію.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Більше фото - на сторінці кафедри.

Оксана Конарівська,
к.е.н., доцентка кафедри туризму та
готельно-ресторанної справи