Віктор Щербачук у гостях в ННІАЗ

На запрошення директора навчально-наукового інститут агроекології та землеустрою професора Алли Прищепи Директор ТОВ Дедденс Агро, Ріттер Біо Агро та ТОВ Кунівське Віктор Щербачук відвідав 7-й корпус, де і локалізовано ННІАЗ.

Пан Щербачук ознайомився із роботою та матеріально-технічною базою кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства, був приємно вражений науково-навчальним доробком кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства. Віктор Щербачук є керівником найбільших на Рівненщині підприємств-виробників органічної продукції, філософія яких єднається із філософією інститут агроекології та землеустрою та його науково-педагогічного колективу. Саме спільна філософія  та погляди на перспективи розвитку агровиробництва на Рівненщині стали основою входження НУВГП до Кластеру виробників органічної продукції.

Органіка – це можливість жити за законами природи, пізначи їх та адаптуючи під них технології сучасного агровиробництва.