Викладачі ННІ АЗ успішно завершили закордонне стажування

Викладачі ННІАЗ успішно завершили закордонне стажування

Впродовж шести місяців викладачі чотирьох кафедр (екології, геодезії та картографії, туризму , землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики) ННІАЗ  проходили стажування у   Міжнародному інституті інновацій «Освіта-наука-розвиток» м. Варшава  (Республіка Польща). Стажування було проведено на основі електронної платформи у режимі online за вибраною тематикою. Навчання за програмою довгострокового підвищення кваліфікації проводили сертифіковані міжнародні експерти Європейського Союзу за різними напрямами, зокрема з охорони навколишнього середовища, технологій захисту навколишнього середовища, геоінформаційних технологій, моніторингу земель та геоінформатики.

10 листопада ректор Міжнародного  інституту  інновацій «Освіта-наука-розвиток», доктор Сильвія Гвожьджєвіч   урочисто вручила  сертифікати з піврічного стажування  Прищепі А.М., професору кафедри екології, Ліхо О.А., Колесник Т.М., Вознюк Н.М., Стецюк Л.М., Брежицькій О.А., Турчині К.П. – доцентам кафедри екології , Буднік З.М., Скибі В.П., Копиловій О.М.- аспірантам кафедри екології; Янчуку О.Є. доценту кафедри геодезії та картографії,  Булакевичу С.В. – асистенту кафедри геодезії та картографії, Дець Т.І., Бухальській Т.В., Шульгану Р.Б. Ніколайчук К.М. доцентам   та Левчук Н.В., асистенту кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики, Яковишиній М.С. – старшому викладачу туризму.

Вивчення вітчизняного та зарубіжного досвіду  дозволить викладачам застосовувати інноваційні технології в реалізації змісту навчання, провести  оновлення, поглиблення спеціальних фахових та наукових  знань  та запровадити здобутий досвід у навчальний процес.