Виховна робота зі студентами-агрономами

10 жовтня 2016 р. кураторами академічних груп 1-3 курсів спеціальності "Агрономія"  Кучеровою А.В., Трушевою С.С., Морозом О.С. за підтримки працівників сектору соціально-психологічної служби НУВГП була організована зустріч студентів з координатором антикризових програм Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка»  –  Білковською Тетяною Михайлівною.

Тема зустрічі –  «Найжахливіша форма  злочинності» присвячена проблемі торгівлею людьми як живим товаром.

Інформація від представника «Центру…» була сприйнята студентами з великою  цікавістю, оскільки саме для молодих людей тема зустрічі є досить актуальною. Студентам продемонстрували документальний фільм, в основі котрого реальні історії молодих дівчат, жінок та юнаків.

Представнику «Центру…» після перегляду фільму студентами було задано багато запитань, на які вони отримали кваліфіковані відповіді.

В цілому,  зустріч виявилась цікавою і корисною для студентів.

Мороз О.С., доцент кафедри агрохімії,

ґрунтознавства та землеробства