Виїзд фізичних реабілітологів у Шимбарк

На вихідні група викладачів та студентів кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП, які проходять стажування у Польщі, відвідали перлину Кашуб – Шимбарк. Недалеко від Гданська, в самому серці Кашубської Швейцарії знаходиться приголомшливе невелике містечко Шимбарк. Селище манить відвідувачів своєю мальовничою природою та незвичайними архітектурними будівлями, розташоване серед озер і лісів, в близькості від гори Вежиця (Wieżyca), з вершини якої відкривається прекрасний вид на мальовничий Кашубський регіон. Тут знаходиться Центр освіти та популяризації регіону – єдиний об’єкт подібного тиру у Польщі, на території якого розташовані унікальні в Польщі споруди, декілька з них були офіційно внесені в Книгу рекордів Гіннеса, в тому числі найдовша в світі дошка-стіл, найбільше фортепіано. Особливо приваблює відомий перевернутий будинок, меблі в якому прикручені до стелі, а піднімаючись по сходах з другого поверху, потрапляємо на стелю першого. У перевернутому догори будиночку можна втратити орієнтацію. На території знаходяться також: Будинок Сибіряка з реконструкцією радянського табору, бункер таємної військової організації «Гриф Поморський», Будинок Польського повстанця з Адамполя біля Босфору, Будинок кашубського трапера з Канади.

У Шимбарку гостям, крім відпочинку серед природи і відвідування цікавих об'єктів, пропонується безліч різних смачних страв і напоїв, сувенірів. Всі залишилися дуже задоволені побаченим.