Відзнаки наукової роботи студентів ННІ АЗ

Наприкінці 2013 року студенти ННІ АЗ брали участь у міжнародних наукових конференціях.

Студентка спеціальності "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" Корчевська Олександра за високий рівень доповіді, була відзначена почесною грамотою організаторами II Міжнародної наукової конференції студентів, магістрантів, аспірантів і молодих вчених "Екологія, неоекологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", що відбулась у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.

Студенти спеціальності "Водні біоресурси та аквакультура" Романюк Ігор та Євпат Маргарита отримали диплом 3-го ступеня за студентську наукову роботу, яку було представлено на міжнародній конференції "Aqua eco - 2013" у м. Батумі (Грузія).