Відзнаки наукових досягнень викладачів ННІАЗ за 2018-2019 рр.

У третю суботу травня відзначається професійне свято працівників науки України.

Щороку, з цього приводу наш університет проводить Фестиваль науки, до якого входить  цілий ряд заходів, у тому числі й відзнаки та нагородження викладацького складу за результатами їх наукової діяльності.

Так, 17 травня  в креативному просторі «Open office» зібрались представники всіх навчально-наукових інститутів, де в урочистій атмосфері відбувалось вручення грамот і подяк від НУВГП, Рівненського обласного управління освіти та Рівненської обласної державної адміністрації.

Викладачі ННІ агроекології та землеустрою отримали в загальній сукупності отримали 21 відзнаку. Зокрема:

Почесні грамоти університету: д.с.-г.н., професор, завідувач кафедри екології, ТЗНС та ЛГ - КЛИМЕНКО Микола Олександрович, к.с.-г.н., професор, директор ННІАЗ - ПРИЩЕПА Алла Миколаївна, к.т.н., доцент, доцент кафедри геодезії та картографії - ЯНЧУК Олександр Євгенович;

Грамоти університету: к.т.н., доцент, доцент кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики - КОРБУТЯК Василь Михайлович, к.е.н., доцент, доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи - КОНАРІВСЬКА Оксана Богданівна,  к.т.н., доцент, завідувача кафедри геодезії та картографії - ЯНЧУК Руслан Миколайович, к.т.н., доцент, доцент кафедри геодезії та картографії - ДМИТРІВ Ольга Петрівна,  к.т.н., доцент, доцент кафедри геодезії та картографії - ДЕЦЬ Тетяна Іванівна, к.т.н., доцент, доцент кафедри геодезії та картографії - ОСТАПЧУК Сергій  Миколайович, старший викладач кафедри геодезії та картографії - ТРОХИМЕЦЬ Сергій Миколайович, аспірант кафедри геодезії та картографії - ПРОКОПЧУК Андрій Володимирович;

Подяки університету: к.с.-г.н., доцент, доцент кафедри екології, ТЗНС та ЛГ - СТАТНИК Ігор Іванович, д.б.н., доцент, професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ - БЄДУНКОВА Ольга Олександрівна, к.т.н., доцент, доцент кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики - ШУЛЬГАН Роман Богданович,  старший викладач землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики - СТАХІВ Ярослав  Андрійович, д.б.н., професор, завідувач кафедри водних біоресурсів - СОНДАК Василь Володимирович, старший викладач кафедри хімії та фізики - ЛЕБЕДЬ Олександр Олександрович, к.с.-г.н., доцент, доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства - ТРУШЕВА Світлана Сергіївна, к.с.-г.н., доцент, завідувач кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства - КОЛЕСНИК Тетяна Миколаївна, к.с.-г.н., доцент, доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства - ВОЛОДИМИРЕЦЬ Віталій Олександрович, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи - ЯКОВИШИНА Маргарита Сергіївна.

За найбільшу кількість опублікованих праць у виданнях з індексацією в міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Science винагородою ректора був відзначений к.ф.-м.н., доцент, доцент кафедри хімії та фізики - МОРОЗ Микола Володимирович.

Почесну грамоту Рівненського обласного управління освіти отримала д.б.н., доцент, професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ - БЄДУНКОВА Ольга Олександрівна.

Таким чином, ННІАЗ отримав визнання за всіма номінаціями, що свідчить про активну наукову діяльність та високий професіоналізм наших викладачів.

Щирі вітання з Днем науки України всім працівникам ННІАЗ та побажання  нових професійних досягнень та особистого щастя!