Відзначення Всесвітнього дня здоров’я

7 квітня 2014 року на кафедрі Здоров'я людини і фізичної реабілітації відбулось офіційне відзначення Всесвітнього дня здоров'я. Усім бажаючим визначали біологічний вік, вимірювали артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, вагу, проводили функціональні проби (Штанге, Генчі, Бондаревського), вираховували індекси Робінсона, Старра, Грації.
     Особистим прикладом ректор НУВГП проф. Мошинський Віктор Степанович продемонстрував важливе ставлення до особистого здоров'я і першим пройшов усі запропоновані обстеження, в результаті яких можна констатувати чудові показники, значно менший біологічний вік від календарного, що свідчить про дотримання ним здорового способу життя.   Директор навчально-наукового інституту агроекології  та землеустрою проф. Клименко Микола Олександрович також продемонстрував чудові результати функціонального стану організму під час обстеження і є прикладом для всіх, як потрібно підтримувати своє здоров’я на належному рівні.
     Надалі багато працівників не лише навчально-наукового інституту агроекології  та землеустрою, але й інших ННІ виявили бажання пройти обстеження та визначення рівня здоров'я: представники кафедр Землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики, Екології, Туризму, Фізичного виховання. Також активними виявилися представники ННІ Економіки, менеджменту та права, а особливо кафедра маркетингу, ННІ Заочно-дистанційного навчання та багатьох інших, студенти.
     Необхідно констатувати, що середні показники функціонального стану серцево-судинної системи залишають бажати кращого – було виявлено багато не маніфестованої артеріальної гіпертензії, яка може стати передвісником більш серйозних захворювань і порушень здоров'я.
     Основна мета відзначення Дня здоров’я – це підвищення інформованості населення щодо поширення та профілактики багатьох розповсюджених хвороб цивілізації.
     Представники кафедри Здоров'я людини і фізичної реабілітації закликають більше часу приділяти власному здоров’ю, оскільки здорове тіло – це інструмент людини, і якщо він буде справним, то вона зможе більше часу залишатись активною та незалежною від інших і встигнути зробити більше за них.

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ!!!

Ігор ГРИГУС
завідувач кафедри, д.мед.н., проф.