Відкрита лекція професора Гроховської

08 листопада 2021 р. відбулася відкрита лекція професора кафедри водних біоресурсів Гроховської Юлії Романівни з дисципліни "Біохімія і фізіологія гідробіонтів" на тему: "Обмін нуклеїнових кислот"; для студентів другого курсу навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, які навчаються за спеціальністю 207 Водні біоресурси та аквакультура (онлайн, через платформу meet).

На занятті були присутні викладачі кафедри водних біоресурсів (завідувачка кафедри Полтавченко Т.В., професор Кононцев С.В., доцент Петрук А.М., асистент Парфенюк І.О.), а також директор ННІАЗ професор Прищепа А.М.

16 листопада відбулося обговорення лекції на засіданні кафедри водних біоресурсів. Викладачі позитивно оцінили проведену лекцію, уміння доступно викладати матеріал та зрозумілі пояснення досить складної теми з біохімії гідробіонтів, відмітили якість презентаційного матеріалу. Професор Прищепа А.М. вказала на активне використання Гроховською Ю.Р. англійської мови у викладацькій діяльності.