Відкрите заняття для екологів

6 жовтня 2017 р. (2 пара) відбулось відкрите лекційне заняття доцента кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, к.с.-г.н. Ліхо Олени Антонівни для студентів 3 курсу напрямку підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» з навчальної дисципліни «Басейнове управління» на тему: “Еколого-економічна оцінка стану поверхневих вод басейну річки”.

На відкритому занятті були присутні:

Доцент кафедри екології, технології захисту НС та ЛГ, к.с.-г.н., доцент Статник І.І.;

Доцент кафедри екології, технології захисту НС та ЛГ, к.с.-г.н., доцент Турчина К.П.

Старший викладач кафедри екології, технології захисту НС та ЛГ Мороз О.Т.