Відкрита лекція з дисципліни «Планування лісогосподарського виробництва»

29 травня 2019 р. о 9 год. 40 хв., в ауд. 767 було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Планування лісогосподарського виробництва» для студентів спеціальностей «Лісове господарство» та «Екологія».

Організатор – Фізик Ігор Васильович, к.с-г.н. директор Надслучанського інституту НУВГП, доцент кафедри «Екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства» ННІ АЗ НУВГП.

Виступив почесний гість, Іван Олександрович Левицький, начальник відділу фінансів, економіки та інвестицій Клеванської ОТГ.

На занятті також були присутні Клименко Олександр Миколайович, д.с-г.н., професор; Статник Ігор Іванович, к.с-г.н., доцент; Грицюк Ірина Іванівна, аспірант, заступник директора НСІ НУВГП.