Відкрита лекція про мінеральні води на кафедрі туризму

Нещодавно на кафедрі туризму була проведена відкрита лекція на тему «Бальнеологія, мінеральні води як природні лікувально-оздоровчі рекреаційні ресурси» у рамках вивчення дисципліни «Рекреалогія».

Доцент кафедри туризму, кандидат географічних наук Юрій Кушнірук ознайомив студентів групи ТУР-11 з характеристиками мінеральних вод та їх використанням у рекреаційній галузі, а саме при санаторно-курортному лікуванні.

Були проведені розрахунки за формулою Курлова та визначені клас та групи відомих мінеральних вод України за класифікацією Альокіна.

Студентів та присутніх викладачів зацікавила тема використання різноманітних мінеральних вод за іонним складом для профілактики та реконвалесценції організму при різних нозологіях.

Для забезпечення теоретичним матеріалом дисципліни доцент Юрій Кушнірук в 2016 році опублікував посібник «Рекреалогія» для студентів напряму «Туризм».