Відкрита лекція на кафедрі екології, ТЗНС та ЛГ

Сьогодні, 18 вересня 2018 р. на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства на 4 парі в ауд. 752 пройшла відкрита лекція професора кафедри, д.б.н. Бєдункової Ольги Олександрівни з зисципліни "Біологія" на тему "Основні принципи росту, розвитку та розмноження рослин у процесі онтогенезу".

Дисципліна викладається для студентів 1-го курсу, що навчаються за спеціальностями 101"Екологія" та 183 "Технологія захисту навколишнього середовища".

На парі були присутні викладачі кафедри: к.с-г.н., доцент Вознюк Н.М.. к.с.-г.н., доцент Ліхо О.А., к.с.-г.н., доцент Турчина К.П., ст. викладач Мороз О.Т. та заступник завідувача кафедри к.с.-г.н., доцент Статник І.І.