Відкрита лекція на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства

Сьогодні, 4 жовтня 2018 р. на 3 парі об 11 год. 15 хв, в ауд. 743 доцент кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, к.с.-г.н. Олена Анатоліївна Брежицька провела відкриту лекцію з дисципліни "Місцевий план дій з охорони довкілля населених пунктів" для студентів IV курсу напряму підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування".

Тема заняття "Типові проблеми сучасних населених пунктів та взаємозв'язки між ними".

На занятті були присутні викладачі кафедри: к.с-г.н., доцент Троцюк В.С., к.с.-г.н., доцент Ліхо О.А., к.с.-г.н., доцент Вознюк Н.М., к.с.-г.н., доцент Клименко Л.В., к.с.-г.н., доцент Стецюк Л.М. та д.б.н., доцент Бєдункова О.О.