Відбувся теоретичний міжкафедральний семінар "Екологічна культура, екологічна свідомість - проблеми формування"

6 квітня 2017 р. відбувся теоретичний міжкафедральний  семінар кафедри філософії та екології на тему:

«Екологічна культура, екологічна свідомість – проблеми формування».

У роботі семінару взяли участь студенти та викладачі кафедри екології, філософії, менеджменту та економіки.

Доповіді учасників були присвячені формуванню екосвідомості людини, яка змінює уявлення про статус і значення людства в еволюції нашої планети. Розглядаючи екологію як новий тип наукової раціональності, учасники семінару зійшлись на думці про те, що екологія є місцем діалогу різних наук. Саме цей діалог є орієнтиром та світлом на шляху збалансованого розвитку суспільства. Адже, феномен розвитку людини не може вважатись розвитком, якщо він веде до руйнації природи.

Підводячи підсумки семінару, професор, д.с.-г.н. Клименко Микола Олександрович наголосив, що лише спільні зусилля окремо взятих людей допоможуть усвідомити важливість раціонального ставлення до природних ресурсів та збереження життя в умовах технологічного прогресу. У продовження його слів, професор, д.філос. н. Наконечна Ольга Павлівна звернула увагу на зацікавленість студентів до поставлених питань та зауважила: "Вірю в нашу молодь та знаю, що все буде добре!".