Відбувся конкурс МАНУ - відділення Екології та аграрних наук

22 лютого 2015 року на базі навчально-наукового інституту Агроекології та землеустрою відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області - відділення екології та аграрних наук.

Перед початком роботи секцій пройшли загальні настановчі збори учнів, де організатори заходу ознайомили присутніх із загальними правилами конкурсу та представили голів та членів конкурсних комісій за відповідними напрямками.

Завідувачі та заступники випускових кафедр інституту представили майбутнім абітурієнтам профорієнтаційну інформацію, щодо умов вступу та перспектив отримання спеціальностей на базі НУВГП.