Відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

У січні-лютому 2016 р. Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації проводить III етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

До складу журі з екології увійшли науковці нашого інституту: професор, директор ННІ АЗ Клименко М.О.; професор, зав.каф. екології Прищепа А.М.; доценти каф. екології Бєдункова О.О. та Колесник Т.М.

Під час заходу, науковці ННІ АЗ зустрілися із учнями випускових класів сіл та міст Рівненської області та розказали про можливості навчання в НУВГП, а також специфіку підготовки екологів. Зокрема, про дві спеціальності та предмети ЗНО, які необхідно здавати:

- екологія: укр.мова, географія, інший за вибором студента,

- технологія захисту навколишнього середовища: укр.мова,математика, інший за вибором студента.

Вже цього місяця переможці олімпіади пройдуть відбірко-тренувальні збори до IV етапу Олімпіади на базі кафедри екології ННІ АЗ НУВГП.