Відбулося засідання Вченої Ради інститут агроекології та землеустрою

26 вересня 2013 року відбулося засідання Вченої Ради інститута агроекології та землеустрою. Були розглянуті питання підготовки кафедр інституту до акредитацій, використання благодійних внесків батьків студентів, стан закріплених будинків на базі практик, кадрове питання. Директор інституту Микола Олександрович Клименко звернуув увагу на посилення роботи викладацького складу щодо видання підручників та посібників з грифом МОН.
     Викладач кафедри іноземних мов Наталія Володимирівна Зощук довела інформацію щодо отримання додаткових послуг студентами інституту по кафедрі іноземних мов та українознавства.