Відбулись збори трудового колективу ННІАЗ

Сьогодні, 11 червня 2019 р. о 13 год. в ауд. 743 відбулись збору трудового колективу навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.

До президії зборів увійшли - д.с.-г.н.,професор, завідувач кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Клименко М.О., к.т.н., доцент кафедри геодезії та картографії Шульган Роман Богданович, на чолі з директором ННІАЗ, к.с.-г.н., професором Прищепою А.М. Усього на зборах були присутні 65 працівників інституту.

На порядку денному було розглянуто три питання: 1 - обрання кандидатур на заміщення вакантантних посад завідувачів кафер; 2 - пропозиції щодо відзнак працівників інституту; 3 - різне.

За процедурою, кандидати на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр представили свої звіти роботи та програми подальшого розвитку відповідних кафедр. В обговоренні взяли участь бажаючі дати оцінку кандидатур на заміщення вакантних посад, після чого в ході таємного голосування були визначені результати. Так, колектив інституту одноголосно обрав на посаду:

- завідувача кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства - к.с.-г.н., доцента Колесник Тетяну Миколаївну;

- завідувача кафедри геодезії та картографії - к.т.н., доцента Янчука Руслана Миколайовича;

- завідувача кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики - к.т.н., доцента Ліщинського Анатолія Георгійовича.

У ході розгляду другого питання, до відзнак МОН України колектив рекомендував представити к.т.н., доцента, завідувача кафедри хімії та фізики Гаращенко В'ячеслава Іановича та к.г.н., доцента, завідувача кафедри географії та готельно-ресторанної справи Коротуна Сергія Ігоровича; до відзнаки Рівненської ОДА - к.с.-г.н., доцента, доцента кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Статника Ігоря Івановича.