Відбулись вступні збори з нагоди 2015-2016 навчального року

З нагоди початку нового 2015-2016 навчального року 30 серпя 2015 року в нашому університеті відбулася посвята у студенти Національного університету водного господарства та природокористування.

Після закінчення урочистої церемонії студенти та їх батьки розійшлися по аудиторіям для настановних зборів відповідних навчально-наукових інститутів, де зустрілись з представниками директоратів та завідувачами випускових кафедр, прослухали загальні організаційні питання та познайомилися зі своїми кураторами.

Першокурсники ННІ АЗ  розмістились у ауд. 725 та 732. Вітальне слово взяв директор інституту професор, д.с.-г.н. Микола Олександрович Клименко, який зазначив, що саме з цього дня для студентів починається дуже важливий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Заступники директора доцент, к.т.н. Черенков Андрій Васильович, доцент, к.с.-г.н. Статник Ігор Іванович та доцент, к.с.-г.н. Брежицька Олена Анатоліївна висвітлили присутнім загальні питання організації навчального процесу та громадського життя студентів.

Дирекція ННІ АЗ сподівається, що першокурсники 2015 року

гідно розпочнуть своє студентське життя, з честю будуть носити звання студента Національного університету водного господарства та природокористування,

а у майбутньому яскраво й талановито представлятимуть рідний університет та ННІ Агроекології та землеустрою.