Вдруге долучились до екофестивалю ЗЕЛО викладачі кафедри екології, ТЗНС та ЛГ

Щорічний волонтерський екофестиваль ЗЕЛО стартував сьогодні на території Рівненського обласного краєзнавчого музею з метою ознайомлення всіх бажаючих із шляхами до здорового, успішного життя в гармонії з природою та собою. Вже традиційно тут збираються люди, які небайдужі до навколишнього середовища і пропагандують здоровий спосіб життя.

Серед великої кількості цікавих та пізнавальних тренінгів, виставково-торгівельних експозицій та спікер-виступів, неабияку увагу відвідувачів та учасників фесту привернули практичні майстер-класи від кафедри екології, ТЗНС та ЛГ. Так, Прищепа Алла Миколаївна, Буднік Зінаїда Миколаївна та Бєдункова Ольга Олександрівна представили низку експрес-методів оцінки таких видів харчової продукції як мед та вино.  Про рослини із миючими властивостями, підготовку миючих розчинів та особливості прання, чистки одягу і миття волосся миючими засобами природного походження, а також виготовлення стимуляторів росту рослин розповідала та демонструвала Колесник Тетяна Миколаївна.

Крім того, Алла Миколаївна, як директор ННІАЗ донесла до присутніх інформацію про напрямки діяльності нашого інституту та підкреслила важливість формування екологічного світогляду в широких колах населення.

Заряд позитивними емоціями та оптимізмом, обмін досвідом життя у стилі “Еко” та отримання натхнення - далеко не повний перелік тих скарбів, що  унесли з собою цьогорічні учасники заходу.