Урочисті збори студентського колективу

20 жовтня 2015 року у гуртожитку № 3 відбулися урочиті збори студентського колективу навчально-наукового інституту агроеклогії та землеустрою з нагоди 100-річчя університету та Дня Захисника України за участю Рівненської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

На зборах були присутні директор ННІАЗ Клименко Микола Олександрович, заступник директора ННІАЗ Статнік Ігор Іванович, Голова міської організації Спілки ветеранів Афганістану Зінич Сергій Ваисльович, завідувач кафедри туризми, член правління РМО УСВА Коротун Сергій Ігорович, доцент кафедри філософії, к.ф.н., член РМО УСВА Мельничук Максим Святославович, директор гуртожитку № 3 Черній Світлана Іванівна.

Перед студентами з вітальними словами виступили Клименко М.О., Зінич С.В.

На зборах були відзначені та нагороджені грамотами кращі активісти студентського руху інституту.