Урочисті збори першокурсників

1 вересня 2018 р. на базі інституту агроекології та землеустрою зібрались цьогорічні вступники, вже студенти нашого університету, які разом із своїми батьками мали змогу познайомитись із професорсько-викладацьким складом ННІАЗ, а також дізнатись про особливості навчального процесу.

Загальні збори проводила директор ННІ АЗ професор Алла Миколаївна Прищепа, яка після слів привітання студентам окреслила цілий ряд важливих питань, з якими доведеться зіштовхнутись першокурсникам. Одночасно, Алла Миколаївна наголосила, що сумлінне ставлення до навчання та дисципліни є запорукою легкої адаптації до студентського життя, яке крім складнощів має безліч цікавих та незабутніх моментів.

У виступах взяли участь і завідувачі кафедр інституту. По завершенні загальних зборів, присутні розійшлися для подальшого спілкування по приміщеннях випускових кафедр, де мали змогу побачити лекційні та лабораторні аудиторії, а також познайомитись зі своїми кураторами та викладачами.