Урочисті збори ННІ АЗ з нагоди 100-річчя університету

8 жовтня 2015 року відбулись урочисті збори працівників ННІ АЗ. На зборах були присутні ректор університету Віктор Степанович Мошинський та проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Анатолійович Лагоднюк.

Завітали на збори і почесні гості - колишні працівники кафедр, що входять до складу інституту.

З привітальними словами звертались до присутніх ректор уніврситету В.С. Мошинський, директор ННІ АЗ Клименко М.О., а також Вознюк С.Т., Лико Д.В. і Сливка П.Д.

Працівникі інституту були нагороджені почесними грамотами за суттєві внески у розвиток університету, інституту  та кафедр.