Урочисте вручення дипломів випускникам ННІАЗ

5 липня 2019 р., традиційно в холі 7 навчального корпусу відбулось урочисте вручення дипломів випускникам навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, що навчались за ОКР "бакалавр" та "магістр".

Вітальні слова директора інституту професора Прищепи А.М., завідувачів випускових кафедр і кураторів груп, щирі посмішки викладачів та працівників інституту  були спрямовані на адресу вчорашніх студентів, які отримали омріяні спеціальності.

Бажаємо нашим випускникам "магістрам" здобутків у професійній діяльності, а "бакалаврам" - продовжити навчання в магістратурі задля набуття остаточної фаховості в відповідній галузі, що в майбутньому стане для них перспективою працевлаштування та самореалізації!