Урочисте вручення дипломів випускникам 2016 р.

Сьогодні, 30 червня 2016 р. відбулось урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам ННІ АЗ, яке традиційно проходить у холі навчального корпусу №7.

Учорашніх студентів, теперішніх дипломованих спеціалістів вітали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорока Валерій Степанович, директор ННІ АЗ Клименко Микола Олександрович,почесний професор нашого університету Вознюк Степан Тихонович, а також завідувачі та викладачі випускових кафедр інституту агроекології та землеустрою.

До привітань із закінченням навчання та побажань успіхів на життєвому та професійному шляху випускників приєднується весь колектив ННІ АЗ.

Бажаємо вдало використати здобуті знання, зробити гідну карьєру!

Продовжуйте та примножуйте славні традиції нашого університету!