Урочисте вручення дипломів випускникам 2013 року

27 червня 2013 року в актовій залі НУВГП відбулось урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту Агроекології та землеустрою освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст та магістр за спеціальностями:

«Екологія та охорона навколишнього середовища»,

«Агрохімія і ґрунтознавство»,

«Водні біоресурси та аквакультура»,

«Геоінформаційні системи і технології»,

«Землевпорядкування та кадастр»

В.о. ректора, професор Корецький М.Х. разом з в.о. директора ННІ АЗ професором Клименко М.О. вручили золоту медаль та відзнаку Президента університету професора Сороки М.П. кращій випускниці  Цинко Юлії Володимирівні.

Цього року серед 213 випускників 8 отримали дипломи з відзнакою, з яких 6 - за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», 1 – за спеціальністю  «Геоінформаційні системи і технології»,

1 – за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Дипломи своїм вчорашнім студентам вручали завідувачі та викладачі випускових кафедр.

Почесними грамотами були відзначені студенти за кращу дипломну роботу по кожній спеціальності.

Багато випускників отримали подяки від директорату ННІ АЗ за активну участь у громадському житті університету, за студентську наукову роботу, самодіяльність та спортивні досягнення.

Слова привітання лунали від професорсько-викладацького складу та самих випускників.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх був концертний виступ студентів молодших курсів навчально-наукового інституту Агроекології та землеустрою.