Урочисте вручення дипломів магістрам ННІАЗ

28 лютого лютого 2018 р. у холі 7-го навчального корпусу відбулось урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам ННІАЗ, що навчались за програмами магістерської підготовки.

Випускникам було адресовано велику кількість привітань та побажань професійних здобутків від проректора НУВГП, професора Савіної Наталії Борисівни, директора ННІ АЗ, професора Прищепи Алли Миколаївни, завідувача кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства професора Клименко М.О., заступника завідувача кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики доцента Ліщинського А.Г., завідувача кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства доцента Трушевої С.С., завідувача кафедри водних біоресурсів професора Сондака В.В. та завідувача кафедри геодезії та картографії доцента Янчука Р.М.

Щасливі дипломовані магістри, у свою чергу, дякували своїм вчителям за прекрасні роки навчання в університеті та ті можливості, які перед ними відкриваються.

Директорат та колектив ННІ АЗ

щиро вітають своїх випускників

і бажають їм життєвих гараздів, професійної реалізації та особистого щастя!