Урочисте вручення дипломів магістрам ННІ АЗ

27 лютого 2017 р. магістри ННі АЗ отримали дипломи про вищу освіту. Вручення дипломів, традиційно відбувалось у холі навчального корпусу №7.

Випускникам було адресовано велику кількість привітань та побажань професійних здобутків від проректора НУВГП, професора Сороки Валерія Степановича, директора ННІ АЗ, професора Прищепи Алли Миколаївни, завідувача кафедри екології, професора Клименко М.О., доцента Ліщинського А.Г. та інших викладачів інститути.

Щасливі дипломовані магістри, у свою чергу, дякували своїм вчителям за прекрасні роки навчання в університеті та ті можливості, які перед ними відкриваються.

Директорат та колектив ННІ АЗ

щиро вітають своїх випускників

і бажають їм життєвих гараздів, професійної реалізації та особистого щастя!