Урочисте отримання дипломів масажистів

Кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації продовжує набір на курси масажистів усіх бажаючих студентів.

У рамках відкриття науково-методичної конференції для учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Рівненської області на тему “Шляхи збереження і зміцнення здоров’я”23 березня 2017 року ректор НУВГП Мошинський В.С. вручивчергові сертифікати про завершення повного курсу теоретичної та практичної підготовки за програмою “Класичний та лікувальний масаж” студентам кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації. Сертифікати отримали студенти після 60-ти годинного курсу навчання на базі реабілітаційного центру кафедри.

Дані курси дуже популярні серед студентів, тому що в нас найнижчі ціни, і проводяться вони на найвищому рівні, курси проводить доктор наук з фізичної реабілітації, такого немає ніде в м. Рівному та за його межами.