Участь у загальних зборах фізичних терапевтів України

Участь у загальних зборах фізичних терапевтів України

Упродовж 01-02.06. 2017 р. у м. Львові відбулися ювілейні Загальні збори громадської організації «Українська Асоціація фізичної терапії» з нагоди 10-ї річниці заснування Асоціації. Це знаменна подія для всіх фахівців спеціальності 227 «фізична терапія, ерготерапія», галузі знань 22 «охорона здоров’я». В Україні ця спеціальність набула офіційного статусу тільки з 01 лютого 2017 року. 147 членів асоціації з усіх регіонів України з’їхалися до Львова, долучилися до урочистостей. Доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Нагорна О.Б., яка є членом Асоціації з моменту її заснування, також взяла участь у проведенні зборів.

Протягом проведення зборів, згідно насиченої і плідної робочої програми обговорювались досягнення у становленні професії, реалії та виклики непростого сьогодення, перспективи і завдання розвитку спеціальності.

Результатом дискусії стали затверджені одноголосно зміни щодо Регламенту, Статуту Асоціації, прав та обов’язків членів організації, принципів формування фахових компетенцій та освітніх стандартів спеціальності 227 «фізична терапія, ерготерапія» в Україніназад