Участь у VI Всеукраїнській науково-методичній конференції "Теоретичні та методичні проблеми фізичної реабілітації"

Участь у VI Всеукраїнській науково-методичній конференції "Теоретичні та методичні проблеми фізичної реабілітації"

Завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП, професор Григус І.М. брав участь у VІ Всеукраїнській науково-методичній конференції “Теоретичні та методичні проблеми фізичної реабілітації», що відбулася 17-18.11.2016 року на базі Херсонського державного університету.

Розпочалася конференція з вітального слова ректора ХДУ, професора Стратонова В.М., проректора з наукової роботи, професора Омельчука С.А. та декана факультету природознавства, здоров’я людини і туризму, доцента Глущенко І.І. Першою доповіддю на пленарному засіданні була доповідь професора Григуса І.М. “Доцільність застосування фізичної реабілітації хворих на бронхіальну астму: аналіз закордонного досвіду”. Також були доповіді інших науковців – учасників конференції. Професор Григус І.М. був керівником секції «Реабілітаційні та оздоровчі технології», де також виступив із доповіддю «Сучасний стан фізичної реабілітації в Україні». На секційному засіданні були заслухані доповіді фахівців, проведені майстер-класи.

Наступного дня відбулося ознайомлення з роботою Херсонського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Дитячого садка № 37 для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, майстер-клас з іпотерапії.

Проведено підведення підсумків конференції, обговорення шляхів вирішення проблем, обмін досвідом. За результатами роботи була прийнята відповідна резолюція та виданий збірник наукових праць.назад