Участь у Pinsk Invest Weekend Поліського державного університету

Третього грудня 2016 року, в рамках програми візиту д.м.н., проф., завідувача кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Григуса Ігоря Михайловича та к.м.н., доц., доцента кафедри Майструка Миколи Івановича до Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь), вони брали участь у роботі pinsk invest weekendу. Цей захід уже традиційно проходить на базі університету, який є платформою для таких бізнес-проектів. Цього року у ньому прийняли участь і студенти з України, яких і підтримали. Зокрема це й студенти з НУВГП та Одеського національного економічного університету.

д.м.н., проф. Григус І.М.