Участь у Міжнародному бізнес-форумі «Велике Рівне. Енергоефективність-2019»

Участь у Міжнародному  бізнес-форумі «Велике Рівне. Енергоефективність-2019»

Міжнародний бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність-2019» відбувся  8-9 листопада у приміщенні  7 корпусу Національного університету водного господарства і природокористування.

На Форум зібралися  представники влади та бізнесу, керівники компаній, голови ОСББ Рівного, представники обласних центрів, міст та об’єднаних територіальних громад, а також  чимало фахівців у галузі енергозбереження, які  поділилися досвідом та обговорити нові, сучасні шляхи для подальшої енергоефективності міст та регіонів.

Ініціаторами заходу стали  Рівненська міська рада, Рівненська обласна адміністрація, Національний університет водного господарства та природокористування та Міжнародна фінансова корпорація (IFC, World Bank Group).

У роботі форуму взяли участь науково-педагогічні працівники кафедр екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, фізики та хімії, агрохімії, ґрунтознавства та землеробства, геодезії та картографії, землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики, студенти-екологи, які мали можливість налагодити співпрацю з провідними компаніями з питань енергоефективності та альтернативної енергетики.

Під час форуму урочисто відкрили  другу, виставково-практичну частину першого в регіоні Центру енергоефективності в НУВГП. Тепер студенти матимуть змогу у цій залі проводити лекційні та практичні заняття, круглі столи з питань енергоефективності.