Участь у міжнародній on-line конференції "Сучасні питання профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу"

1 грудня 2016 року на базі Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь) була проведена міжнародна on-line конференція «Сучасні питання профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу» та акція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. У роботі on-line конференції взяли участь викладачі, студенти, учні, медичні працівники з Росії, України, Білорусі та Монголії. У програмі конференції були представлені цікаві та актуальні повідомлення та дослідження. Вчені обмінялися науковим і практичним досвідом з профілактики та лікування пацієнтів з ВІЛ/СНІДом, поділилися з колегами результатами своїх досліджень, креативними ідеями, які будуть сприяти оздоровленню населення наших країн.

Учасникам конференції було надано унікальну можливість обговорити актуальні питання організації здорового способу життя з представниками делегації кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації Національного університету водного господарства та природокористування Григусом Ігорем Михайловичем, д.м.н., проф., завідувачем кафедри та Майструком Миколою Івановичем, к.м.н., доц., доцентом кафедри, які прибули з візитом в Поліський державний університет в рамках програми обміну викладачами.

У холі 3 корпусу університету пройшла акція «Скажімо СНІДу – ні!», в якій взяли участь студенти та викладачі університету.

д.м.н., проф. Григус І.М.